Marketing Kategoria: Marketing

Tutaj wstaw opis kategorii Marketing

Marketing - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Sklep internetowy Sharp Sklep sprzedaż urządzeń firmy Sharp »

  Sprzedaż oczyszczaczy powietrza firmy Sharp 131. Sprzedaż urządzeń biurowych firmy Sharp 131. Najlepszy sklep z elektroniką światowej firmy Sharp 131, W naszej ofercie znajdują się kopiarki, drukarki, oczyszczacze powietrza, kalkulatory, projektory LCD 131, filtry do oczyszczaczy powietrza.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sejfy, Szafy metalowe, Szafy kartotekowe »

  Firma Konsmetal-Poltrezor Warszawa proponuje nowej generacji sejfy Laser System. Ich opatentowana budowa jest efektem dwudziestoletniego doświadczenia inżynierów Biura Konstrukcyjnego. Stworzyliśmy produkt zapewniający bezkonkurencyjny w swojej klasie stopień zabezpieczenia i niespotykany dotąd komfort użytkowania.
  Nowoczesne, wysokiej jakości sejfy są odpowiednie do przetrzymywania gotówki, biżuterii, broni, amunicji itp.
  Sejfy cechuje duża pojemność przy optymalnych wymiarach zewnętrznych. Solidne, funkcjonalne sejfy domowe i sejfy biurowe. Certyfikat do przechowywania broni. Stonowane, wzornictwo zezwala na wstawienie sejfu w każde wnętrze.
  Bezpieczniej niż kiedykolwiek
  - Konstrukcja chroniona patentem. Unikalna rama stanowi dodatkowe wzmocnienie najczęściej atakowanych przez złodzieja elementów sejfu.
  - Wyrafinowany układ ryglowy blokowany atestowanymi zamkami. Rygiel stały blokuje dostęp do wnętrza sejfu nawet po odcięciu zawiasów.
  - Masywne drzwi antywłamaniowe wielowarstwowe ze stali lub stalowo-kompozytowe.
  - Wzmocniona ochrona rygli i zamka.
  - Atestowane zamki: opcjonalnie kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny.
  - Nowoczesny i elegancki design.
  Na stronie konsmetral-poltrezor.com.pl posiadamy duży wybór różnego rodzaju szafy metalowe, sejfy na broń, kasy pancerne, sejfy, multisejfy, sejfy gabinetowe, sejfy depozytowe, szafy kartotekowe, drzwi antywłamaniowe.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek - Serwis drukarek w Warszawie. Serwis kopiarek »

  Profesjonalny serwis drukarek oraz urządzeń kopiujących. 13 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń drukujących. Naprawiamy drukarki u klientów. Serwis w Warszawie. Oferujemy profesjonalny serwis. Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń drukujących i kopiujących. Proponujemy Państwo stałą opiekę serwisową oraz regularne konserwacje. Konserwacja oraz naprawy urządzeń może przebiegać u Państwa w firmie lub u nas w serwisie.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • HTML-SERWIS Twój partner IT »

  HTML SERWIS - profesjonalny partner IT, serwis drukarek, serwis drukarek warszawa, serwis drukarek hp, kopiarka, sharp, sharp sharp, serwis kopiarek, kopiarki sharp warszawa, drukarki, skanery sieciowe, kserokopiarki kolorowe, materiały eksploatacyjne, tworzenie stron internetowych, serwery, sklepy internetowe, strony internetowe, kompleksowe usługi IT, komputery, oprogramowanie, usługi informatyczne, outsourcing IT

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe dodawane stron do katalogu SEO »

  Katalog SEO Katalog Link. Darmowe dodawanie stron internetowych do katalogu Seo Katalog Link. Dodawanie stron jest całkowicie bezpłatne. Zapraszamy do wpisuj swojej strony do naszego katalogu aby otrzymać darmową promocję w sieci. Dodaj swoją stronę już dziś. Zwiększ swoją oglądalność. Darmowe dodawanie stron internetowych. Nasz katalog jest całkowicie darmowy. Wpisy są za FREE. Darmowe dodawanie stron internetowych do katalogu Seo Katalog Link. Masz problemy z promowanie swojej strony? Nasz katalog został stworzony aby pomóc Ci z tym problemem Dodawanie stron jest całkowicie bezpłatne. Zapraszamy do wpisuj swojej strony do naszego katalogu aby otrzymać darmową promocję w sieci. Dodaj swoją stronę już dziś. Zwiększ swoją oglądalność. Zyskaj na darmowej promocji. Dodaj swoją stronę do katalogu.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promomania »

  Marketing, wypromujemy Twoją firmę za pomocą zróżnicowanych narzędzi marketingowych. Opracujemy strategię, przygotujemy i zrealizujemy skuteczne kampanie. Sprawimy, że klienci o Tobie usłyszą. Wykreujemy Twoją markę.

  PR, zadbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy, poprowadzimy biuro prasowe, zajmiemy się komunikacją wewnętrzną, pomożemy zbudować trwałe relacje z Twoim otoczeniem.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nasza baza firm-dla rozsądnych przedsiębiorców »

  Jesteśmy portalem konkurencyjnym w stosunku do popularnego, a przez to drogiego katalogu firm. Naszą ambicją jest stworzenie szerokiej, profesjonalnej bazy, w której znajdą się internetowe wizytówki również mniejszych, lokalnych przedsiębiorstw. Jest to możliwe dlatego, iż naszą dewizą jest tania reklama dla każdego biznesu. Stworzony przez nas katalog firm umożliwia skuteczną promocję działalności. Przedsiębiorcy mogą tu umieszczać takie dane jak adres firmy, telefon kontaktowy, link do strony internetowej, opis oferowanych usług. Udogodnieniem dla osób przeszukujących katalog jest wyszukiwarka, do której wystarczy wpisać proste słowa kluczowe. Nowoczesnym rozwiązaniem jest również interaktywna mapa google. Warto również wspomnieć, że nasza baza firm ma grafikę przystosowaną do przeglądania na przenośnych urządzeniach multimedialnych (smartfonach, tabletach). Jeśli jesteś przedsiębiorcą, szukającym możliwości zareklamowania się w Internecie, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową!

  Data dodania: 12 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Copywriter Wrocław »

  Dziś w Internecie liczy się skuteczny przekaz promocyjny, który podbije serca internautów. Solidnie dopracowane teksty na strony internetowe zawsze niosą ze sobą konkretne korzyści biznesowe. Dzięki seo tekstom Twój serwis internetowy uzyska większy ruch na internetowej, jest gwarancją skutecznego pozycjonowania, dzięki czemu to właśnie seo copywriting zapewnia wysoką pozycję w Google.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • CLEARSENSE Optymalizacja stron pod SEO »

  Jak wyszukiwarka Google ocenia Twoją witrynę? Przekonaj się, o tym wykonując bezpłatny audyt SEO na stronie internetowej ClearSense, a następnie powierz optymalizację strony specjalistom z naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, od jak wielu czynników zależy widoczność witryny w Google i zadbamy o to, aby Twoja strona spełnia wymogi jakościowe wyszukiwarki. Współpraca z nami pozwoli na stworzenie witryny wartościowej również z punktu widzenia użytkowników, co przełoży się na zwiększenie ruchu na stronie. Z naszą pomocą zaczniesz budować wizerunek swojej firmy w Internecie. Więcej informacji o usługach świadczonych przez ClearSense na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • IQFM - Wsparcie sprzedaży »

  Większość producentów znanych marek nie zawsze mają wpływ na dostępność i sposób ekspozycji ich produktów w sklepach, dlatego korzystają z pomocy firm zajmujących się outsourcingiem marketingu. Firma taka przeprowadza audyty i badania, określając potencjalne sfery swojego zaangażowania w poprawę wyników sprzedaży wytwórcy danego produktu. Następnie przeprowadza promocje w punktach sprzedaży, oferując konsumentom darmowe próbki produktów. Dba także o odpowiednią ekspozycję towaru w punkach sprzedaży oraz zabiega o jak największy udział półkowy dla swojego klienta. Efekty tych działań są co jakiś monitorowane, by ocenić ich skuteczność, a w razie potrzeby ją poprawić. Badany jest przede wszystkim wzrost sprzedaży po SKU (jednostka składowania zapasu), prowadzona jest także ewidencja ekspozycji dodatkowych.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Marketing

Marketing - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token:
')