Najnowsze strony w katalogu Top 10 najnowszych stron w katalogu:

 • Biuro detektywistyczne PiT Poznań »

  Agencja detektywistyczna PiT Detektywi zapewnia usługi rzetelnych prywatnych detektywów. Każdy z nich posiada odpowiednią licencję oraz ubezpieczenie OC, a co równie ważne bogate doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • AniaFinanse - Księgowość i doradztwo, Kraków, online »

  Oferujemy usługi księgowe w szerokim zakresie, stacjonarnie w Krakowie i jako księgowość online. W ofercie księgowość podatkowa, księgowość kadrowa, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg i inne. Szczegóły na naszej stronie WWW.

  Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nowhal | Hale magazynowe na zamówienie, Szczecin, cała Polska »

  Nowhal posiada w swojej ofercie hale magazynowe ze Szczecina, a konkretnie: projekt i budowę hal magazynowych dopasowanych do potrzeb klienta. Proponujemy sprzedaż, wynajem i leasing hal. W ofercie hale namiotowe, termiczne i hale z płyty warstwowej.

  Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • 4chef - Wyposażenie restauracji Poznań »

  Wyposażenie restauracji w sprzęt gastronomiczny, porcelanę i akcesoria kuchenne to jeden z ważniejszych momentów organizacji pracy lokalu gastronomicznego. Jeżeli interesuje Cię kuchnia molekularna, to jest to miejsce również dla Ciebie. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i showroomu w Poznaniu.

  Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Internetowa Rebis »

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą książek i audiobooków Domu Wydawniczego Rebis. Bogata oferta zadowoli każdego miłośnika czytelnictwa. W naszej ofercie znajdziecie zarówno książki poważne (jak „Szatańskie wersety” Salmana Rushdie) jak i książki dla młodszych czytelników (jak „Zabić Drozda” Harper Lee). Polecane przez nas pozycje dostępne są najczęściej w formie drukowanej, jak audiobook do odsłuchania lub e-book do przeczytania na dedykowanym urządzeniu. Zapraszamy wszystkich na zakupy. Nasze ceny z pewnością zaskoczą każdego czytelnika.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Duda Cars - Dealer Mercedesa, Poznań »

  Salon mercedesa w Poznaniu, Lesznie i we Wrocławiu zaprasza na jazdy testowe wybranym modelem auta. Z chęcią przedstawimy klientom zalety i parametry techniczne wybranych modeli mercedesa. Warto zainteresować się mercedesem klasy e z salonu z Poznania. Jest to praktyczne, komfortowe i atrakcyjne cenowo auto. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się też mercedes klasy c (limuzyna lub kombi). Jest to estetyczne, bezpieczne i funkcjonalne auto, które zadowoli każdego klienta. Jeśli lubisz jazdę w terenie polecamy mercedesa klasy g (off-roader). Jest to samochód, który prezentuje świetną formę w każdych warunkach. Warto zwrócić uwagę na mercedesa kempingowego klasy marco polo, który sprawdzi się podczas rodzinnych podróży.

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • EMG Neurolog Warszawa - dr K. Toruńska »

  Wejdź na www lekarza specjalisty K. Toruńskiej-Stawińskiej. Katarzyna Toruńska prowadzi pracownię neurologiczną w Stolicy w dzielnicy Mokotów. Badania elektrofizjologiczne przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie w Warszawie. Dr K. Toruńska prowadziła pierwszą w Warszawie poradnię Tetany w szpitalu MSW Warszawa. Leczenie bolączek i dolegliwości neurologicznych min. : zespół parkinsonowski; epilepsja; wyłączenia; zespół miasteniczny ; polineuropatie; rwa kulszowa; otępienie czołowo skroniowe; mrowienie; niedowład ; udar mózgu ; tężyczka ; migrena; choroba z Lyme. Badanie neurofizjologiczny jest badaniem działania mięśni i nerwów, określające nasilenie i gabaryt mankamentu nerwów lub mięśni. Test elektromiograficzne :aparaty, urządzenia EMG Keypoint Net ( rok produkcji 2013/15 ), DUŃSKIEJ producentowi Alpine używany przez renomowane światowe szpitale; eksploracja nerwów bez nakłuć ; prawie 9100 przeprowadzonych badań emg ; około dwunastoletni doświadczenie w prowadzeniu prób emg ; pojedyńcza oszacowanie obserwacji elektromiograficznego; rezultaty emg tuż po wykonaniu testu; sposobność konsultacji neurologicznej rezultatu badania emg. Dolegliwości do badań EMG, min. : miotonie, hiperwentylacja, wzrost napięcia mięśniowego, choroba z Limechoroba złącza nerwowo – mięśniowego, cda, polineuropatia alkoholowa, choroba neuronu ruchowego, zapalenie korzeni, SM.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Serwisy prawne - Zbiór serwisów z prawem »

  Zbiór serwisów z prawem przydatnych dla każdego przedsiębiorcy to blog poświęcony tematom prawniczym. Znajdziesz tu specjalistyczne artykuły związane z wprowadzaniem prywatnego majątku do firmy czy wycofaniem samochodu z działalności na cele prywatne.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS »

  Od orzeczenia lekarza orzecznika osobie zainteresowanej przysługuje sprzeciw do komisji lekarskiej Zakładu, w ciągu 14 dni od dnia doręczenia tego orzeczenia. Sprzeciw wnosi się za pośrednictwem jednostki organizacyjnej Zakładu właściwej ze względu na miejsce zamieszkania osoby zainteresowanej. Stwórz swój Sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS. Gotowy wzór Sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS. Wzór Sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS wzór.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Transpol - usługi transportowe »

  Firma Trans-pol świadczy usługi transportowe krajowe i zagraniczne pojazdami o ładowności do 2 ton. Wykonujemy przeprowadzki kompleksowe, transport towarów oraz inne usługi związane z transportem. Dzięki doskonałej lokalizacji jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przewieźć towar do Czech i Niemiec, a także innych państw Unii Europejskiej. Istniejemy na rynku od 1992 r. W okresie tym nabraliśmy dużego doświadczenia w zakresie obsługi transportu i sprawnego realizowania nietypowych usług transportowych.
  Naszą specjalnością jest ekspresowy transport towarów do państw Europy zachodniej oraz transport przedmiotów nietypowych takich jak sejfy, maszyny, pianina czy inne urządzenia. Wszystkie zlecenia transportowe realizujemy w miarę możliwości i profilu działalności klienta.

  Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu »
')