Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

 • Najciekawsze artykuły o zdrowiu »

  Internet to medium, które naszej firmie w tym Psycholog Poznań ma możliwość przynieść niekiedy naszych potencjalnych nowych nabywców. Psychologia to nieprosty rynek, dlatego warto otwierać nowe kierunki docierania do nabywców. Niestety Internet a co za tym idzie posiadanie swojej strony internetowe WWW jest odkładane na boczny tor przez Psychoterapeuta poznań. Zdaniem wielu profesjonalistów z branży IT jest to dość poważny błąd. Konkurencja z branży psychologów już dawno postanowiła wejść w Internet by zdobywać nowych nabywców. Zastanówmy się więc czy nie zlecić fachowej firmie zbudowania naszej strony internetowe WWW. Ma możliwość to być pierwszy krok do rozwoju naszej korporacji, a w przyszłości z całą pewnością przyniesie firmie dochody w postaci nowych kontraktów.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • InfoLinkownik - Ogólnopolski Informator Niepełnosprawnych »

  Jesteś Osobą Niepełnosprawną lub opiekujesz się niepełnosprawnym Jeśli tak to trafiłeś we właściwe miejsce. W InfoLinkowniku Informatorze Niepełnosprawnych można znaleźć drogę do instytucji i organizacji mogących pomóc w leczeniu i uzyskaniu nowych bardzo potrzebnych do dobrego startu umiejętności. Znajdziecie tutaj placówki prowadzące kursy dla niepełnosprawnych, adresy szkól jazdy szkolących Niepełnosprawnych, oraz adresy firm i zakładów przystosowujących samochody dla potrzeb inwalidów. A także wiele innych cennych informacji i kontaktów. A przy odrobinie szczęścia może i pracę. Dla opiekunów dzieci niepełnosprawnych znajdziecie miejsca z dogoterapią, hipoterapią, a także organizacje pomocne rodzicom dzieci niepełnosprawnych.

  Data dodania: 31 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przystań Odnowa »

  Jeśli chcesz nie tylko lepiej wyglądać, ale także, zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, odzyskać radość życia i wewnętrzną harmonię – zapraszamy do Przystani Odnowa. To miejsce powstało z fascynacji pięknem i chęci dzielenia się ideą życia w zgodzie z naturą. To miejsce stworzone DLA CIEBIE

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Jogi "SADHANA" Kraków »

  Szkoła Jogi Sadhana – to krakowska szkoła jogi w centrum Starego Miasta, prowadzimy zajęcia  wg przekazu B.K.S. Iyengara. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wszystkim dobrym samopoczuciem - dzięki praktyce Jogi, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, równowagę emocjonalną i harmonię ducha z materią. Szkoła Jogi Sadhana prowadzi zajęcia jogi w Krakowie, kursy dla początkujących, szkolenia dla nauczycieli, warsztaty weekendowe oraz kursy wyjazdowe. Około 50 grup tygodniowo w tym joga w dla początkujących, joga dla zaawansowanych, kursy jogi od podstaw, joga terapeutyczna, dynamiczna.
  www.szkolajogi.com.pl

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • REHABILITACJA KATOWICE Centrum rehabilitacji BodyMente, Katowice, Sosnowiec, masaż relaksacyjny »

  Body Mente to nie tylko zabiegi lecz także budowanie relacji z pacjentami.
  Główną rolą jest stres który towarzyszy nam na co dzień. Prowadzi on do napięć psychicznych oraz fizycznych. Patrząc z perspektywy na intensywność życia gdzie nie zaważamy na właściwą postawę w pracy i na co dzień, z połączeniem nie właściwego odżywiania pojawiają się wszelkiego rodzaju schorzenia, dolegliwości bólowe, nerwobóle.
  W naszym Centrum Rehabilitacji proponujemy Państwu dokładną diagnostykę, która zweryfikuje diagnozę a tym samym ustalimy indywidualny program dla każdego z Państwa
  Tylko u nas:
  darmowe konsultacje dla wszystkich w każdy piątek
  darmowe 3 zabiegi dla sportowców
  rabaty na zabiegi
  dążenie do zaspokojenia potrzeb pacjentów
  Sprawdź a przekonasz się że z Body Mente zawsze warto.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny »

  Ginekologia i fizjoterapia to dwa główne i podstawowe działy, jeśli można użyć takiej nazwy, w których specjalizuje się Klinika-Zdrówko. Sama mieści się w Niemczu, który umiejscowiony jest nieopodal grodu nad Brdą.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
')