Strony związane z hasłem 'Turystyka':

 • Antykwariat Internetowy Nowy Wspaniały Świat - książki używane, Kraków-Ruczaj »

  Antykwariat internetowy NWS oferuje w ciągłej sprzedaży za pośrednictwem internetu, jak również w siedzibie firmy w Krakowie, przy ul.Kobierzyńskiej 120, starannie wyselekcjonowane książki zarówno współczesne, jak i przedwojenne - klasykę literatury, książki dla dzieci i młodzieży, książki naukowe, historyczne, biograficzne, popularnonaukowe, związane z Krakowem, górami, sztuką, albumy oraz wiele innych interesujących pozycji, niedostępnych w księgarniach, w poszukiwanych wydaniach i przekładach, ciekawie zilustrowanych, o niskich nakładach, w unikalnych oprawach. Oferujemy także tanią wysyłkę bez względu na ilość zakupionych książek. Znajdą Państwo u nas rzetelny opis oraz rzeczywiste zdjęcie każdej oferowanej pozycji.
  http://www.antykwariatnws.pl/antykwariat-13-gory_i_turystyka.html
  http://www.antykwariatnws.pl/antykwariat-33-podroznicze.html
  http://www.antykwariatnws.pl/antykwariat-437-prawo.html

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyjeżdżamy na zasłużony wypoczynek »

  Zawsze kiedy planujemy wyjazd zachodzimy w głowę czy wybrać nasz rodzimy kraj czy też wybrać się gdzieś dalej. Poszukujemy ciekawych informacji w wyszukiwarce, pytamy znajomych jakie miejsca widzieli. Chcemy aby nasz wypoczynek był nie tylko odskocznią od codziennych obowiązków ale stał się również możliwością poznania pięknych miejsc oraz doświadczenia innych kultur. Dlatego opłaca się zweryfikować gdzie w Polsce czeka nas urlop naszych marzeń lub też który zakątek świata obrać sobie za destynację naszych upragnionych wakacji. Jeżeli w dalszym ciągu nie masz pojęcia gdzie wybrać się na wypoczynek, przeczytaj informacje na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Huta Julia obok Szklarskiej Poręby »

  Huta szkła Julia to producent szkła najwyższej jakości. Oferujemy również możliwość zwiedzania naszej huty szkła na Dolnym Śląsku. Gorąco zapraszamy!W towarzystwie przewodnika możecie Państwo poznać naszą historię i magię tworzenia kryształów. Hutę Julia można zwiedzać codziennie w godzinach 8:30 do 15:00 (ostatnie wejście o 14:30).

  Poza sezonem wejścia do huty odbywają się co pół godziny, w sezonie turystycznym na bieżąco.

  Zwiedzanie obejmuje:
  - opiekę przewodnika
  - wstęp historyczny
  - prezentację pieca hutniczego i formowania gorącego szkła
  - pokaz tradycyjnego, ręcznego zdobienia szkła kryształowego (od poniedziałku do soboty)
  - prezentację zabytkowych maszyn hutniczych.
  www.crystaljulia.com
  www.sklep.crystaljulia.com
  www.kolglass.com.pl

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka uzdrowiskowa »

  Kto z nas nie fantazjuje o wycieczkach i odległych wyprawach wypadach? Szykujesz się na wakacje i nie wiesz, dokąd się wybrać. Chcesz odwiedzić atrakcyjne miejsca. Nie masz pojęcia co ze sobą zabrać i na co uwagę? Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Umieszczamy wszelkie drobiazgowe treści z zakresu turystyki. Dzielimy się naszymi przeżyciami i wiedzą. A może przypadkiem to Ty jesteś zaprawionym turystą i chciałbyś przekazać pozostałym eksploatatorom paru rad. Czynny uczestnictwo jest mile widziany, a im więcej przydatnych rad tym lepsze zorganizowanie wycieczki. Być może masz do zaprezentowania jakakolwiek zabawną anegdotę? Wiesz gdzie są atrakcyjne zakątki? Podziel się z innymi.
  W najbliższym okresie dodamy charakterystyki najwspanialszych zakątków kraju. Turystyka to wspaniała przygoda. Bliskość przyrody, historia naszych ziem, interesujące położenia to wyśniony urlop dla każdego z nas.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Jastrzębie »

  Biuro Promocji i Turystyki Astur - Jastrzębie-Zdrój - wyjazdy firmowe, wycieczki szkolne - szeroka oferta usług turystycznych. Możliwość zamówienia wypoczynku online dzięki systemu MerlinX. W naszej ofercie, wyjazdy zakładowe, wycieczki szkolne, wycieczki firmowe, specjalne oferty.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Huta Julia »

  Jako jedyni na rynku krajowym jesteśmy producentem ekskluzywnych kieliszków kryształowych w szerokiej gamie kolorystycznej, których różnorodność i wysoka jakość gwarantują wypracowane przez lata metody zdobnicze.
  Spod rąk naszych hutników wychodzą wyroby dmuchane i prasowane. Grupa naszych doświadczonych zdobników nadaje wyrobom wyjątkowy charakter, poprzez szlifowanie, grawerowanie, piaskowanie i malowanie.
  Na tle innych producentów wyróżnia nas bogata oferta kolorowych kryształów, których design, a także wysoka jakość zostały docenione na rynkach całego świata. Nasza oferta to: kieliszki, szklanki, karafki, dzbanki, dewocjonalia, talerze itp.

  Każdy kto przyjeżdża w Karkonosze może przyjrzeć się z bliska technologii powstawania, ręcznemu formowaniu i zdobieniu. Pod okiem przewodnika możliwe jest poznanie długiej historii huty oraz sztuki tworzenia kryształów. Hutę Julia można zwiedzać codziennie w godzinach 8:30 do 15:00 (ostatnie wejście o 14:30).
  www.sklep.crystaljulia.com
  www.crystaljulia.com
  www.kolglass.com.pl

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • albusdent.pl turystyka medyczna Kraków »

  AlbusDent z Krakowa zaprasza do profesjonalnych gabinetów dentystycznych, które zapewniają kompleksową pieczę związaną z zachowaniem zdrowych oraz ładnych zębów. Gwarantujemy najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, z wykorzystaniem którego jest wykonalne założenie najlepszego planu leczenia. W naszej pracowni rentgenowskiej znajduje się urządzenie wiodącej w branży firmy Gendex. W obszar usług naszego Centrum Stomatologicznego niezależnie od stomatologii zachowawczej, oferujemy wszelkie zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej, periodontologii, endodoncji tudzież pedodoncji. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. oprócz tego pomagamy naszym pacjentom cieszyć się ładnym oraz białym uśmiechem dzięki pomocy lekarzy ortodontów, protetyków plus każdym zabiegom związanym ze stomatologią estetyczną.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Miejsca wypoczynku w Polsce »

  Biblia podróżników, dzięki której odnajdziesz opisy miejsc, zdjęcia, pomysły na wycieczki oraz inne ciekawe artykuły stworzone przez społeczność. Tysiące atrakcji, które warto odwiedzić, m. in. : zabytkowe budowle, kapliczki przydrożne, cmentarze, zabytki architektury, zabytki sakralne, miejsca pamięci, krzyże, kina i teatry, ekspozycje, kościoły protestanckie, kamieniczki, zamki, zabytki przemysłowe, kościoły i cerkwie, skanseny i muzea, obrazy i rzeźby, zespoły dworskie, rezydencje magnackie, cmentarze żydowskie, ogrody, parki krajobrazowe, a także mnóstwo wyjątkowych atrakcji godnych odwiedzenia.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
')